Košík:je prázdny
bez DPH:0,00 €
s DPH:0,00 €
 Novinky
Facebook
 Dopravu zabespečuje
Slovenská poštaKuriér EXPRES
 

Nordic Ware je exkluzívnym americkým výrobcom kuchynských doplnkov, ktorý svoje výnimočné výrobky produkuje už  od roku 1946. Nordic Ware je inovatívny výrobca, ktorého výrobky používa  cez 70 miliónov Američanov. Je držiteľom rady ocenení, patentov a bol to práve Nordic Ware, ktorý stál u zrodu revolúcie varenia v mikrovlnnej rúre.

Značka Nordic Ware je neodmysliteľne spojena s kvalitou, spoľahlivosťou a nadštandardnou trvanlivosťou jeho výrobkov, ktoré sú predávané z generácie na generáciu. Dlhodobá história značky, rovnako ako vynikajúce technológie výroby, robia z Nordic Ware skutočného lídra v oblasti kuchynských doplnkov.

Garancia 100% originálu z USA. Všetok tovar je dodaný z www.nordicware.com.

 

História značky

 
   Inšpiratívny americký príbeh o úspechu značky Nordic Ware začal v roku 1946 myšlienkou odhodlaných manželov, Dotty a Davea. Iba s 500 dolármi vo vrecku, párom dobrých nápadov a túžbou vytvoriť svoje vlastné podnikanie sa tento minnesotský pár rozhodol realizovať prvú sériu kuchynských produktov. Skromná kuchynská spoločnosť  vzišla zo suterénu ich domova v Minneapolise, Minnesota. Prvná séria Nordic Ware bola len hŕstka vecí inšpirovaná Škandináviou, kolekcii dominovali - Rosette železo, Krumkake železo, Platte Panne panvica a Ebelskiver panvica. Ale časy se zmenili!   Najslavnejšou položkou Nordic Ware je jednoznačne Bundt®, forma na pečenie, ktorú nájdeme vo viac ako 65 miliónov domácnostiach po celom svete. Napriek tomu, že bola forma uvedená do sortimentu značky bez akejkoľvek marketingovej podpory, v roku 1950 vďaka celonárodnej súťaži v pečení sa jej podarilo presláviť a našla si cestu do sŕdc všetkých kuchárov.  Bundt® sa stal typickým americkým dezertom, tradičným pre stretnutia priateľov a rodinné oslavy.  

      O 68 rokov neskôr Nordic Ware stále hrdo vyrába svoje produkty v Minneapolis. Tieto pôvodné škandinávske výrobky boli rozšírené o stovky iných položiek Nordic Ware od potrieb na pečenie, riady do mikrovlnnej rúry po produkty na grilovanie a dalšie  príslušenstvo.

Firma Nordic ware sa rozrástla z dvoch zamestnancov na viac ako 350, výrobky sú distribuované po celom svete. Už po tri generácie je firma prevádzkovaná iba rodinnými príslušníkmi a každý rok pridáva nové produkty do širokej ponuky kuchynských potrieb.