5/5
Košík:je prázdny
bez DPH:0,00 €
s DPH:0,00 €
Facebook
QR code
 Dopravu zabespečuje
Slovenská poštaKuriér EXPRES
 Podporované platby
Bankovní převodSporoPay
TatraPay
bielkový čokoládový krém

S mixom FunCakes pre Enchanted Cream môžete ľahko vytvoriť svetlý, našuchorený, snehovo biely krém s vanilkovou príchuťou. Ak si prajete, môžete si vyrobiť vlastné chuť pridaním chuti do krému.
Tento krém od spoločnosti FunCakes je ľahší ako maslový krém. Vďaka svojej jednoduchej a rýchlej príprave je tento krém skvelý pre zdobenie tort a muffinov. Ale to nie je všetko, smotana môže byť tiež použitá ako náplň, napríklad pre čokoládu.
FunCakes Enchanted Cream hotový v chladničke vydrží niekoľko dní. Ak krém urobíte s vodou, môžete ho skladovať mimo chladničku.
Príprava: Pre 1 porciu ľahkého krému: 150 g zmesi, 100 ml mlieka a 100 ml vody po dobu 3 minút pri vysokej rýchlosti. Pridajte aromatizáciu podľa potreby. Krém je vhodný ako náplň alebo na zdobenie a môže byť použitý okamžite. Hotoový krém možno skladovať v chladničke po dobu 5-6 dní, pred opätovným použitím krém opäť premiešajte .. Je možné miešať len s 200 ml mlieka alebo iba 200 ml vody.
Jedna porcia Enchanted Cream je dostatočná pre naplnenie dvoch vrstiev a pokrytie jedného torte Ø 25 cm, alebo na ozdobenie 24-30 cupcakes.
Zloženie: cukor, kakaový prášok (odtučnený), glukózový sirup, čiastočne hydrogenovaný olej (dlaň), emulgátor: E471, E472f, sušené mlieko, hydrogenovaný kokosový tuk, mlieko.
Môže obsahovať stopy: lepok, vajcia, sója a vlčí bôb.
Tento výrobok je certifikovaný Halal.
Obsah: 450 gramov.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)