5/5
Košík:je prázdny
bez DPH:0,00 €
s DPH:0,00 €
Facebook
QR code
 Dopravu zabespečuje
Slovenská poštaKuriér EXPRES
 Podporované platby
Bankovní převodSporoPay
TatraPay
Zmes na domácu čokoládovú ganache - 400 g balenie

Jednoducho pripravte lahodnú čokoládovú ganache s tmavou intenzívnou chuťou vďaka tejto zmesy od známeho európskeho výrobcu Funcakes.  

Špeciálna edícia Mix for Chocolate Ganache je ideálna na výrobu sladkej ganache na plnenie a pokrytie sladkých výrobkov.  Zmes sa ľahko pripravuje, stačí pridať vodu a zahriať v mikrovlnnej rúre alebo v miske nad parou. 

Príprava na jednu porciu Ganache: 200 g zmesi sa zmieša s 80 ml vody v miske vhodnej pre mikrovlnnú rúru. Zohrievajte v mikrovlnke na  cca. 900 W a dobre premiešajte každých 10-15 sekúnd. Keď sa ganache úplne roztaví, prestaňte zahrievať. Pokračujte v premiešavaní, až kým krém nebude úplne hladký. Nalejte ganache priamo na tortu alebo nechajte stuhnúť v chladničke 30 minút. Na plnenie a prikrytie premiešajte ganache 1 minútu vysokou rýchlosťou pred ďalším spracovaním. Jedna porcia ganache stačí na 1 tortu s veľkosťou 20 cm alebo na ozdobenie približne 15 koláčikov.

Tip: Do vychladnutej ganache pridajte maslo a pripravte lahodnú smotanu z čokoládového masla. Môžete tiež nahradiť vodu likérom a vytvoriť tak novú príchuť.

Zloženie: čokoládový prášok (cukor, kakaová hmota, kakaový prášok (chudá), prírodná vanilková príchuť) (75%), kakaové maslo (10%), smotanový prášok ( mlieko , laktóza ), sušené mlieko (plné). Informácie o alergénoch nájdete tučným písmom . Môže obsahovať stopy: lepok , vajce , sóju a vlčí bôb .

Obsah: 400 gramov.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)